Małżeństwo

Lepiej jest dwom niż jednemu, mają bowiem dobrą zapłatę za swój trud: Bo jeżeli upadną, to jeden drugiego podniesie. Lecz biada samotnemu, gdy upadnie! Nie ma drugiego, który by go podniósł. Także, gdy dwaj razem leżą, zagrzeją się; natomiast jak może jeden się zagrzać? A jeżeli jednego można pokonać, to we dwóch można się ostać; a sznur potrójny nie tak szybko się zerwie.

Kaz. Sal. 4, 9-12

1285379_71659211

Służba wśród małżeństw działa w oparciu o program Misji Chrześcijańskiej Rodziny.

Małżeństwo związek na całe życie pobożne życzenie, czy coś, co można osiągnąć? Czy wiesz, że zrobienie prawa jazdy wymaga większego wysiłku i sprawdzenia umiejętności niż zawarcie małżeństwa?

Czy zdajesz sobie sprawę, ile ludzie wkładają czasu i wysiłku w nabywanie nowych umiejętności, karierę zawodową czy rozwój swoich talentów, jednocześnie wierząc, że ich małżeństwo samo się ułoży ?

Kto jest w stanie nauczyć nas skutecznego sposobu trwania w małżeństwie? Skąd możemy dowiedzieć się jak nie tylko przeżyć, ale jak sprawić by nasz związek rozkwitał ?

Wierzymy że najlepszym sposobem nabycia wiedzy i umiejętności jest sięgniecie do źródła. Kto jest twórcą małżeństwa? Ten sam który ma odpowiedzi na nasze pytania.

„Małżeństwo związek na całe życie” jest programem opartym na Bożych wskazówkach. Bóg chce by nasze małżeństwa zawarte na bazie przymierza rozkwitały i wydawały owoce.

Źródło: http://rodzina.kz.pl/

 

 

Copyright 2013 | WP